About Us

About Us

about img

Safe, Reliable And Express Logistic & Transport Solutions That Saves Your Time!

Logisti Group is a representative logistics operator providing full range of service in the sphere of customs clearance and transport worldwide for any type of cargo.

Tüm dünyada mevcut olan en iyi nakliye ve nakliye hizmetlerini sunmaktan gurur duyuyoruz. En son iletişim, izleme ve işleme yazılımını kullanan kalifiye personelimiz, onlarca yıllık deneyimle birleştirildi! Entegre tedarik zinciri çözümleri sayesinde Maviay Logistik Kesintisiz hızlı hizmetine devam ediyor

Müşteri hakları

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Ofislerimiz

  • 0533 044 30 70
  • Email: info@maviaylojistik.com.tr
  • Adres: yenişehir/mersin
  • Hours : 08:00 - 17:00

E-bültenimize Kaydolarak Gelişmelerimizden Haberdar Olabilirsiniz