Hakkımızda

Hakkımızda

about img

Lojistik Çözümlerinde Mavi Ay Lojistik'in Gücü İle Tanışın.

Mavi Ay Lojistik, her türlü konteyner için yurt içi gümrükleme ve nakliye alanında tam hizmet yelpazesi sunan lojistik firmasıdır.

Tüm dünyada mevcut olan en iyi nakliye ve nakliye hizmetlerini sunmaktan gurur duyuyoruz. En son iletişim, izleme ve işleme yazılımını kullanan kalifiye personelimiz, onlarca yıllık deneyimle birleştirildi! Entegre tedarik zinciri çözümleri sayesinde Maviay Logistik Kesintisiz hızlı hizmetine devam ediyor

Hakkımızda

2016 Yılından süre gelen ve 7/24 hizmet halinde MAVİAY TAŞIMACILIK LOJİSTİK A.Ş firmamız siz değerli müşterilerimize İstanbul’un her noktasından alım yapıp Türkiye ' nin her bölgesine taşımacılık yapmaktadır. Ayrıca 2021 ve 2022 model Araçlarımız ve Dorsellerimiz ile Avrupa hattında da sizlere hizmet vermeye başladığımızı bildirmek isteriz. Özellikle Almanya ve Beneluks hattında Parsiyel ve Komple taşımalarınızda sizlere bu hizmeti de vermekten dolayı mutluluk duyarız.  Bu ülkeler ile ilgili yapmış olduğumuz işlemler aşağıda sıralanmıştır. - Parsiyel / Komple Malzeme Gümrüklemesi - Parsiyel / Komple Depolama - Parsiyel / Komple Dağıtım ve Komisyon lama - Gidiş - Donuş Round trip araç tahsisi Firmamızı 2016 yılında İstanbul’ da kurulmuştur. Zamanla kendini büyüten araç filosunu genişleten ve kurumsal firmalar arasına giren şirketimiz Ambarlı başta olmak üzere diğer limanlarda da konteyner taşımacılığında önemli bir yere sahiptir. 20 yıl önce bu sektöre 3 kardeş firma olarak giriş yapan firmamız şimdi MAVİAY TAŞIMACILIK LOJİSTİK olarak geniş araç filosuna sahiptir ve siz müşterilerimizin memnuniyetleri sayesinde daha da gelişeceğimize inanıyoruz.  Firmamızı kısaca tanıtacak olursak merkezi İstanbul’ da sabit ofisleri bulunan, müşteri temsilcileri bulunan 7/24 hizmet halinde olan ve Türkiye’nin her bölgesinde bağlantısı olan kurumsal bir şirkettir. Filomuzda 33 adet Özmal tır , 4 adet kamyon ve 1 kamyonet bulunmaktadır. Nakliyat, lojistik, taşımacılık konusunda kendini ispatlamış olan firmamız  siz değerli müşterililerimizin tüm soru ve görüşlerine açıktır. Bu sektörde oldukça eski olan firmamız namını daima geliştirmiş ve her zaman daha iyiye taşımıştır. Ofis çalışanlarımız ,sevkiyat sorumlusu personellerimiz sizlere günün her saati hizmet sunmakta ve gps ile izlenilen araçların sizlere en yakın olanı yönlendirmekle görevlidir.   Merkez ofisimiz Beylikdüzü’ nde , Tır garajımız Hadımköy’ dedir.

Ofislerimiz

  • 0533 044 30 70
  • Email: info@maviaylojistik.com.tr
  • Adres: Yakuplu Mahallesi Başkent Caddesi No: 41/ Kat:6/2 Beylikdüzü / İstanbul
  • Çalışma Saatleri : 08:00 - 17:00

E-bültenimize Kaydolarak Gelişmelerimizden Haberdar Olabilirsiniz